KwiatRozkoszyxD - 2009.Sunday.May 8:48

Ja Wam teraz opiszę swoją :
Pewnego dnia strasznie padał deszcz i kumpela przyjechała do mnie rowerem, posiedziałyśmy z godzinkę u mnie i postanowiłyśmy pojechać do niej. Ja wyciągam swój rower, a tu jakieś kable od przerzutek się pozrywały więc nie mogłam jechać, to Magda wzięła mnie na bagażnik swojego roweru no i jakoś jechałyśmy ... Zjeżdżając z górki Magda straciła panowanie nad kierownicą i walnęłyśmy w faceta, który szedł przed nami ... Jak on się na nas wydarł!
Zaczął nas wyzywać od gówniar, debilek itp. a my uciekłyśmy i dopiero będąc u Magdy w domu zaczęłyśmy się śmiać ... Ciekawa jestem co pomyśleli sobie ludzie, którzy to widzieli :):)

Albo kiedyś jak był u nas remont to było dużo robotników i ja z bratem szykowaliśmy się do szkoły. No i zanim weszłam do łazienki to uprzedzałam brata żeby nie wchodził. Później sobie weszłam i jak myłam zęby to usłyszałam że ktoś zapukał i spytał : "mogę wejść ?" ja byłam przekonana że to jest mój brat i krzyknęłam : no kurde, nie pukaj tyle ! idź na dół do łazienki, mówiłam ci że jest zajęte to po co się tu ryjesz ?! ..... okazało się że to nie jest mój brat tylko jeden z robotników od remontu ... jaki obciach ! ja myślałam że to mój brat a on miał taki podobny głos. Biedny gościu, miał potrzebę do łazienki, a ja na niego z takim tekstem xD

www.budmaks.pl www.transport-zwlok.com.pl Chałupy pokoje fretki do adopcji