#1 2009.Wednesday.November 20:15

CN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009.Saturday.October
Posty: 1

Lady Gaga

...i jej nowy teledysk do piosenki " Bad Romance "
http://www.youtube.com/watch?v=ACm9yECwSso
Jedni zrównują do Jacksona, inni tępią mówiąc, że w żadnym stopniu nie przypomina to " Thrillera "

Ogółem - jak oceniacie utwór, teledysk ?

Offline

 

#2 2010.Friday.February 0:07

 Jakucka

Zaawansowany

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009.Friday.June
Posty: 192
WWW

Re: Lady Gaga

Hah ^^ Jak coś o Michaelu to ja się wypowiem xD Tak więc w tym teledysku widzę Michael'owe ruchy wzłaszcza z Thrillera. I później są te białe pudełka (przypomina mi to bagażnik na dach samochodu xD) i tam jest na nich krzyż - grób. I oni wychodzą z tego^^ Tak jak w Thrillerze te zombiaki^^ I oni tańczą jak mowiłam widzę w tym Michaelowe ruchy z Thrillera. Końcowa scena Gaga i kości na łóżku... Kości - zmarły człek i tu też widzę Thriller. Ale to może tylko moja wyobraźnia, bo ja nawet z HSM widze Michaelowe ruchy xD


"Nie bez powodu Bóg uczynił zachód słońca czerwonym, purpurowym czy zielonym. Wspaniale jest na niego patrzeć - to minuta radości. Nie bez powodu widzimy tęczę po deszczu albo jelenia wybiegającego z lasu. To cud, to ucieczka od rzeczywistości - to porusza twoje serce i nie ma w tym żadnego niebezpieczeństwa. "
Michael Jackson

Offline

 

#3 2010.Saturday.April 11:20

 Mimi22211

Moderator

21211309
Skąd: Daleko, daleko, daleko....
Zarejestrowany: 2009.Sunday.September
Posty: 51

Re: Lady Gaga

Cóż...nawet lubię Lady G. xD

Ma dość nowoczesne piosenki, ale za Bad Romanse czy jak to tam jest nie przepadam. Wolę "Monster" ^.^


I'm gonna wear a smile and walk in the sun"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plChałupy pokoje fretki do adopcji